יש לנו אלרגיה
לטקסטים בינוניים!

בחרנו בפינצטה את צוות העורכים והכותבים שלנו; חיפשנו ומצאנו את הטובים שבטובים, כאלה שיודעים להוציא טקסטים מבהיקים ומושלמים.

הסופרים המשופשפים והמבריקים ביותר,

העורכים היעילים והמהוקצעים ביותר,

הקופירייטרים היצירתיים והחדים ביותר,

וכותבי התוכן הכי צבעוניים בשוק.

רגע, זה לא הכל. הנה הפינאלה שלנו: סיעור מוחות.

ובעברית: אף טקסט לא יוצא מאיתנו לפני שהוא עובר טיפול יסודי; ביקורת עמיתים בין חברי הצוות השונים וחוות דעת מכמה כיוונים. סיעור המוחות התוסס בין כל הכישרונות יוצר בקרת תוכן מעמיקה, והיא שיוצרת את האיכות הסופית.

אז בין אם אתם זקוקים לסיפור מתח, רגש או היסטוריה. לתסריט מהשורה הראשונה, לעריכת טקסט, לקופירייטינג או מיקרו קופי, ובקיצור: לתכנים כתובים מכל סוג ולכל מטרה – מגיע לכם מוצר שנתפר בדיוק למידותיכם. מגיע לכם שצוות מסור ואכפתי עם כשרון ומוניטין יוצאי דופן ישרת אתכם. פשוט תלחצו פה או פה, והנה הצוות שלנו מזיז הכל הצידה ומתפנה אליכם.

הצוות שלנו

סיני גרינבוים

כתיבה ועריכה ספרותית

כמה מילים על עצמי:

את אמנות הכתיבה למדתי במשך שנים ארוכות בקורס פרטי אצל הסופר חיים גרינבוים (שהוא ממש במקרה גם אבי). רכשתי את היכולת והידע כיצד לרתק, להסעיר, לרגש ולהצחיק באמצעות המילה הכתובה.

נתן גלנט

כתיבה שיווקית וקופירייטינג

כמה מילים על עצמי:

האמת שאני איש פשוט לגמרי. אין לי מה לספר על עצמי. תעברו הלאה. האחרים הרבה יותר מעניינים ממני. מה כבר יש לי לכתוב על עצמי? עליכם יש לי, והמון. רק תגידו לי מי אתם, ונעשה מזה מטעמים צרפתיים (או איטלקיים, אם תרצו) מזילי ריר ומעלי ריח ניחוח שמתפשט בצ'יק בכל העיר.

נפתלי בהר"ן

עורך לשוני ראשי

כמה מילים על עצמי:

טקסט טוב צריך להיות מוגה כראוי, מפוסק כמו שצריך ונטול שגיאות תחביריות ודקדוקיות. מעבר לכך, כעורך לשוני אני יודע גם לזהות ולנטרל מוקשים נוספים בטקסט, כגון: סרבול וחוסר בהירות, חזרתיות או אריכות יתר, חוסר מיקוד, סדר פנימי לא נכון ועוד.

יוחאי פינסקר

כתיבת תוכן לאתרים

כמה מילים על עצמי:

האינטרנט מוצף בחומרי קריאה. בכל יום עולים אליו מאות מליוני מילים רק בעברית.
גוגל מבינה באיכות. היא מנתחת באובססיביות את זמני הקריאה של כל עמוד, ומאנדקסת ביעילות חולנית את האתר שלכם במקום מאוד ספציפי בתוצאות החיפוש. אז אתם, כמובן, רוצים להיות הראשונים, ומוכנים לעשות הכל כדי שהאתר שלכם יככב בתוצאות המובילות.
גם בדפי פייסבוק שאני מנהל, אני מקפיד שהעוקבים יקבלו בהם תוכן אמיתי, כייפי. שווה. כזה שמשתפים בלי לשים לב בכלל.