המלצות

מה חושבים עלינו אלו שכבר עבדו איתנו

כמעמד ומפיק ספרים נהנתי מאד להשתמש בשירותי העריכה המעולים והמצויינים של ר' סיני. ההתנהלות מולו נעימה ותכליתית, עומד במילתו ודייקן בזמנים. מומלץ ביותר. שווה לנסות!
יצחק גלבר
נדמה לי שמעולם לא הייתי מרוצה כל כך מכותב...נתן יודע לרדת לסוף דעתו של הלקוח, ויודע להביא ללקוח את מה שהוא אפילו לא ידע איך לבקש את זה ואיך לבטא זאת... הרף הגבוה והמומחיות האדירה שלו הוא פשוט הזוי! אאוטסיידרי ואבנורמלי!
מיכאל רוטמן
טוען רבני ונשיא מכון אבן הטוען
בשנתיים האחרונות נעזרתי בשרותי כתיבה ועריכה של סיני גרינבוים. אני מוצאת בעט של סיני הרבה יצירתיות, ידע רחב אופקים ומענה מקצועי לכל סגנון ונושא. ממליצה בכל פה.
חדוי אשלג
מנגה הפקות
כשאני מזמין עבודת כתיבה מסיני - אני רגוע מצד אחד, ומאידך - מלא סקרנות וציפייה לראות מה הפעם הוא יבשל ואיך. סיני הוא שילוב נדיר של כישרון כתיבה, מספר נפלא, מתבטא היטב, רהוט, עשיר, מדויק, חד, קולח, אינטליגנטי ובעיקר - עומד בדד-ליין... תענוג אמתי לעבוד עם מקצוען בעל ראש גדול, שכשהוא לוקח את המשימה, אתה יודע שתקבל תוצר מושלם, מפתיע ומעתיק נשימה.
יעקב סירוטה
עורך ירחון 'עטרת'
תודה רבה רבה. על עבודה מקצועית, נעימה ושירותית במהירות ובנעימות יישר כח
רחל אולמן
אולפני UR Production
סיני כתב עבורי תסריט לסרטון תדמית. היחס היה אישי, והשירות אדיב. הוא שאל את כל השאלות הנכונות, והבין בדיוק מה אני רוצה. התוצאה היתה נפלאה, וגם לאחר שסיים את תפקידו היה זמין לשאלות וענה באדיבות, וכל זה במחיר הוגן. ממליץ בחום רב!
שיר שלום
אופיס יהודי

בין לקוחותינו